סקודה קאמיק 2021 – עולם חדש של רכבי פנאי קומפקטיים

הקאמיק הוא לא רכב כל כך ותיק, והוא הוצג לראשונה בשנת 2019 כרכב הפנאי החדש של סקודה. למרות שהוא מוגדר כרכב פנאי, בפועל הוא גדול יותר מאשר מקביליו בקטגוריה. לכן הקאמיק מושלם למי שרוצה רכב פנאי אך עם מימדים יציבים יותר מאשר רכבים אחרים בקטגוריית הפנאי.

את הסקודה קאמיק תמצאו עם מפרטים קלאסיים של רכבי פנאי קומפקטיים – מנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר עם 115 כוחות סוס, או מנוע טורבו בנזין 1.5 ליטר עם 150 כוחות סוס.

הסקודה קאמיק ללא ספק מתאימה לפלח גדול בקהל הישראלי, וגם לכיס הישראלי עם מסלולי מימון רכב הפופולריים.

איך הקאמיק נראה מבחוץ?

סקודה קאמיק הוא רכב חדש ומרשים ביחס לקטגוריה שלו ואין ספק שהשקיעו לא מעט בעיצוב שלו, במיוחד בחלק האחורי של הרכב עם השקעה ביחידות התאורה.

בנוסף, הקאמיק מגיעה עם ג'אנטים בגודל 17 אינץ' שהופכים אותו למרשים עוד יותר. כאמור, למרות ההגדרה של הקאמיק כרכב פנאי, בפועל יש לו מראה יותר בסגנון סטיישן מאשר רכב פנאי קלאסי, גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת מימדים.

איך הקאמיק נראה מבפנים?

מבפנים הקאמיק מרשים יותר אפילו מאיך שהוא נראה מבחוץ וניכר שהשקיעו בהרבה פרטים בסביבות הנהג.

כמו למשל הגה איכותי, דיפוני דלתות יפים, וכל מיני פיצ'רים קטנים כמו מקום למטרייה בתא הנהג. מבחינת מולטימדיה, הקאמיק מגיע עם מערכת חדשה ועדכנית הכוללת מסך בגודל 8 אינץ'.

מנועים וביצועים

הסקודה קאמיק מגיע ב- 2 גרסאות מנועים: הראשון הוא מנוע טורבו בנזין עם הנעה קדמית, 999 סמ"ק, 115 כוחות סוס, 5000 סל"ד להספק מרבי, מומנט מרבי 20.3 קג"מ ב- 2000 סל"ד, תאוצה מ- 0 ל- 100 ב- 10 שניות, מהירות מרבית 193 קמ"ש ודרגת זיהום 10.

השני הוא מנוע טורבו בנזין עם הנעה קדמית, 1498 סמ"ק, 150 כוחות סוס, 5000 סל"ד להספק מרבי, מומנט מרבי 25.4 קג"מ ב- 1500 סל"ד, תאוצה מ- 0 ל- 100 ב- 8.4 שניות, מהירות מרבית 202 קמ"ש ודרגת זיהום 9.

איפה כדאי לקנות סקודה קאמיק?

ניתן למצוא בחברות הליסינג עסקאות סקודה קאמיק 0 ק"מ, במסלולי מימון רכב מעולים. בנוסף תוכלו לבצע טרייד אין על הרכב הישן שלכם בחברות ליסינג המתמחות בכך.

לסיכום

סקודה קאמיק הוא רכב פנאי גדול יותר מהרגיל, עם ביצועים טובים, עיצוב פנימי וחיצוני איכותי ומערכות בטיחות ופנאי מתקדמות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אהבתם את הכתבה? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שאולי תאהבו