כל מה שצריך לדעת על מימון רכב

מגיע השלב הזה שבו אתם רוצים (או צריכים) לקנות רכב חדש, אבל המצב הכלכלי אינו מאפשר לכם, או מקשה עליכם לקנות את הרכב המיוחל.

זו אכן בעיה, במיוחד כאשר אתם צריכים רכב חדש אבל לא יכולים לאפשר לעצמכם זאת.

אז נכון שמחירי הרכבים יקרים מאוד בישראל, ומשנה לשנה הם עולים, אך יד ביד כך גם מסלולי מימון רכב של חברות הליסינג השונות, שוטפות את השוק,

ומאפשרות למאות אלפי ישראלים מדי שנה לקנות רכב חדש בתנאים גמישים והוגנים, שבראש ובראשונה מאפשרים לכם להתחדש ברכב חדש, במיוחד במציאות הכלכלית של ישראל (פוסט קורונה וגם פרה-קורונה)

אז מה זה מימון רכב?

מימון רכב זו דרך לקנות רכב חדש, אפילו חדש מהניילונים, בצורה כזו שחברת הליסינג משיגה לכם הלוואה לרכישת הרכב, תוך כדיי חלוקה של התשלומים בדרך כלל ל- 36 חודשים.

גובה התשלומים מותאם לגובה יכולת התשלומים שלכם, כאשר את שאר הסכום אתם משלמים כמקדמה, או בסוף תקופת המימון. חברות מסוימות גם מציעות 100% מימון לרכב – שמאפשרות לקנות רכב ללא מקדמה כלל, אלא הלוואה מלאה על רכישת הרכב וחלוקה לתשלומים.

איפה כדאי לקנות רכב במימון?

לא כל חברת ליסינג מציעה מסלולי מימון, וגם אם כן, חלקן מציעות מסלולים אטרקטיביים יותר ואטרקטיביים פחות. כשמחפשים מימון רכב כדאי לחפש חברה שמתמחה בעסקאות מסוג זה.

למעשה, אתם יכולים לחסוך אלפי עד עשרות אלפי שקלים על ידי בחירת חברת הליסינג הנכונה – וזה בא לידי בגובה הריבית בעיקר. בנוסף, כשאתם בוחרים חברת ליסינג לקנות בה רכב בעסקת מימון,

כדאי גם להתייחס לפן האישי של אנשי המכירות בחברה. קניית רכב היא עסקה רצינית, ולכן כדאי לבצע אותה במקום שנותן לכם יחס חם, משפחתי, ושאתם יודעים שהם עומדים מאחריכם.

בעיקר כשמדובר בעסקה כמו מימון רכב, שהיא עסקה של 36 חודשים. לכן לכו אחרי הלב שלכם, ולא רק אחרי הכיס, וביחרו את החברה שאתם מרגישים שנותנת לכם ערך מוסף מעבר לקבלת הרכב בלבד.

אופציות נוספות המאפשרות חברות ליסינג

אחת האפשרויות הפופולריות ביותר, היא לבצע טרייד אין על הרכב שלכם אחרי תקופת תשלומים.

אתם יכולים לבצע טרייד אין ולקבל במחיר המשתלם ביותר רכב חדש לחלוטין,

ובדרך זו אתם נמצאים בעצם במציאות שבה אתם נוהגים ברכב חדש ועדכני כל הזמן ולא נשארים עם רכב שמאבד מערכו לאורך השנים ובסוף תצטרכו למכור אותו בזול.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אהבתם את הכתבה? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שאולי תאהבו
חידוש פנסים לרכב
חידוש פנסים לרכב –לשם מה ואיך עושים את זה?

במהלך זמן השימוש ברכב שלנו, אנחנו מגלים שרכיבים מסוימים שלו מתבלים ומשתנים, הן כתוצאה מהשימוש, הן כתוצאה מהשפעות של תנאים חיצוניים ואחרים, והן כתוצאה משינויים בזמן. ככל שהזמן חולף, באופן טבעי רכיבים מסוימים יכולים להתיישן והם אינם מתפקדים כפי שתיפקדו ביום בו רכשנו את הרכב.

רכב יד 2 חדש
הדרכים הטובות ביותר לקנות מכונית זולה יד שנייה בשוק המכוניות המשומשות

לאנשים שקונים מכוניות יד שנייה יש בדרך כלל אחת משתי סיבות לעשות זאת. או שהם לא יכולים להרשות לעצמם מכונית חדשה או שהם מחפשים רכב ספציפי שכבר לא מיוצר ויש אותו רק בשוק היד 2, כמו למשל אנשים שהם אספנים ואוהבים לנהוג במכוניות מיוחדות כמו רודסטרים