קניית רכב מליסינג – האם זו האופציה המועדפת בישראל?

אם אתם רוצים להנות מרכב איכותי, קנייה של רכב חדש זו לא בהכרח האופציה הטובה ביותר. רכב חדש אמנם מגיע אליכם בלי שאף אחד השתמש בו, אולם המחיר שלו לא תמיד מצדיק את התמורה. יחד עם זאת, קנייה של רכב יד 2 עלולה להעמיד אתכם במצב שבו אתם מקבלים שאין לכם יכולת לדעת באמת מה המצב שלו. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם לקנות רכב מליסינג.

קניית רכב חדש

מידי כמה שנים עולה לנו הצורך לקנות רכב. האפשרות שנראית במבט ראשון הטובה ביותר היא לקנות רכב חדש, אולם ברגע שנכנסים לקטלוג של רכבים חדשים ורואים את המחיר, מבינים שהאפשרות הזו לא בהכרח ריאלית. כמובן שכל זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על הרכב הבא שלכם, ולצורך זה כדאי להכיר את האפשרות לקנות את הרכב מליסינג.

קניית רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג מאפשרת לכם לקבל רכב במחיר טוב אך כזה שאתם יכולים להניח שהמצב שלו הוא בדיוק שכמו שאתם רואים. רכבי ליסינג מטופלים באופן הדוק, וכל תקלה בהם מטופלת בסטנדרט הגבוה ביותר שאפשר למצוא.

מבחר רכבים

חברות ליסינג מחזיקות במגוון רכבים גדול, ובניגוד למוכרים פרטיים של רכבים ביד 2, אתם יכולים למצוא כמעט כל רכב שתרצו. לא משנה מה הגודל של הרכב, או מה חברה שמייצרת אותו, סביר להניח שתוכלו למצוא סוכנות שמחזיקה אותו. כל מה שנותר לכם לוודא זה את המחיר שלו, וכך תוכלו להנות מרכב שלא בהכרח נמצא באתרים של רכבי יד 2, במחיר שלא יקרע לחכם את הכיס.

ליסינג פרטי מחירים

המחיר של ליסינג יכול להיות טוב גם עבור לקוחות פרטיים. כפי שכולם יודעים, בשלב הראשוני התשלום על הרכב הוא לפי חודש, כאשר אתם מקבלים שירות מקיף בכל הנוגע לתפעול תקלות. לאחר מספר שנים ניתנת לכם האפשרות לקנות את הרכב, כך שאתם אלו שנהגתם בו עד היום, ואתם לא צריכים לסמוך על האמינות של מי שמוכר לכם את הרכב.

מימון

אם הבעיה שלכם היא לממן את הקנייה של הרכב, ליסינג מימוני עונה גם על הצורך הזה, ויאפשר לכם לקבל פריסה נוחה של התשלום כדי שתשלימו אותו בצורה שמתאימה לכם.

לסיכום

קנייה של רכב לא חייבת להיות הוצאה כלכלית שקשה לעמוד בה. בעזרת קניית רכב יד 2 מליסינג אתם יכולים להנות מרכב שנמצא ברמת תחזוקה גבוהה, במחיר שיכול להתאים לכיס של כולנו.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אהבתם את הכתבה? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שאולי תאהבו
חידוש פנסים לרכב
חידוש פנסים לרכב –לשם מה ואיך עושים את זה?

במהלך זמן השימוש ברכב שלנו, אנחנו מגלים שרכיבים מסוימים שלו מתבלים ומשתנים, הן כתוצאה מהשימוש, הן כתוצאה מהשפעות של תנאים חיצוניים ואחרים, והן כתוצאה משינויים בזמן. ככל שהזמן חולף, באופן טבעי רכיבים מסוימים יכולים להתיישן והם אינם מתפקדים כפי שתיפקדו ביום בו רכשנו את הרכב.

רכב יד 2 חדש
הדרכים הטובות ביותר לקנות מכונית זולה יד שנייה בשוק המכוניות המשומשות

לאנשים שקונים מכוניות יד שנייה יש בדרך כלל אחת משתי סיבות לעשות זאת. או שהם לא יכולים להרשות לעצמם מכונית חדשה או שהם מחפשים רכב ספציפי שכבר לא מיוצר ויש אותו רק בשוק היד 2, כמו למשל אנשים שהם אספנים ואוהבים לנהוג במכוניות מיוחדות כמו רודסטרים